Latest Movie :
Home » , » Lolita’s Club (2007) - ME TITRA SHQIP

Lolita’s Club (2007) - ME TITRA SHQIP

{[['']]}
                                                        


Historia e dy vellezerve binjake teper te ndryshem ne tipe . Njeri polic i teper i dhunshem , tjetri nje romantik i pashprese me probleme mendore . Te Dy dashurohen me nje prostitute bordelloje , Loliten. Nje Film erotik i keshillueshem mbi moshen 16-vjecare.
www.TopFilma.Net  Ketu do te gjeni filmat me te rinje me titra shqip.

Shikoje nga: PutLocker |  NosVideo  |  NewVideo

Shkarkoje nga: FileCloud | NosUpload | DirectDownload | Torrent
Share this article :

Mirsevini ne Fan Page tone.

 
Support : Creating Website | TOPFILMA.NET Template | TOPFILMA.NET Template
Copyright © 2011. Filma me Titra Shqip dhe Seriale - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by TOPFILMA Template
Proudly powered by Blogger